BİZ KİMİZ

“1958 yılında Kurucumuz Sayın İsmet BİRDAL , Kayseri’nin Develi ilçesinden Ankara’ya gelerek serbest ticaret yapmasıyla şirketimizin temelleri atılmıştır.
1958 – 1969 yıllarında inşaat malzemeleri satarak ticari faaliyetlerini sürdüren kurucumuz İsmet BİRDAL bu arada Borusan boru , Baştaş Çimento bayiliklerini de bünyesinde toplamıştır.
İnşaat Sektörünün Yap-Sat ve Taahhüt dallarında hizmet veren şirketimiz, yapılanmasındaki dinamizm sayesinde sürekli olarak büyümüş ve 1982 yılında bugünkü “Birdal İnşaat Taahhüt Ticaret Sanayi İthalat ve İhracat Limited Şirketi” adını almıştır.
Bugün inşaat ve taahhüt sektöründe yadsınamayacak bir yere gelmiş olan şirketimiz, uzun ömürlü iş hayatına 1969 – 1982 yılları arasında ferdi işletme olarak konut, işyerleri ve işyeri+konut tarzında yaklaşık 175.000 m² binalar inşa etmiştir.
1982 yılından itibaren kurulan Birdal İnşaat Taahhüt Ticaret Sanayi İthalat ve İhracat Limited Şirketi ile bir çok iş bitirmiş ve teslim etmiştir.”

MİSYONUMUZ

Politikası ülkemize hizmet olan şirketimizin ana ilkesi ekonomik anlamda Türkiye’yi geliştirmek ve haklı olduğu makama ulaştırmaktır. Bu doğrultuda her türlü zor projenin üstesinden başarı ile gelebilen kadrosu ve yüzlerce kişiye istihdam sağlayan bünyesi ile ülkenmizin dört bir yanında yüzlerce aileyi ev sahibi yapmanın haklı gururunu yaşamaktadır.
Bütün bu başarıların getirisi olan itibar ve güven sayesinde; Birdal İnşaat dünyaya açılma arzusunu yerine getirebilmek için daha başarılı ve daha faydalı bir konuma ulaşabilmek için profesyonel partnerler ile dünyanın dört bir yanında üstlendiği projelerde maksimum memnuniyet sağlama yolunda azimle yoluna devam etmektedir.

VİZYONUMUZ

Ülke gelişimine maksimum katkıyı sağlayıp, işçi sayımızı ve makine parklarını artırarak, kaliteden ödün vermeden müşterilerimizi memnun etmek; sahip olduğu itibarı ve özgüveni koruyarak ülkesinden aldığını fazlasıyla ülkesine geri vermeyi ilke edinerek işinde profesyonel partnerler ile dünyaya açılarak uluslar arası bir şirket olmak için gerekli tüm unsurları bünyesine katmayı amaçlamaktadır.

© Copyright 2019 Vatoz Yazılım